אסתטיקה רפואית

אסתטיקה רפואית הוא חלק מענף הרפואה אשר מטפל במקרים שמשפרים מראה חיצוני אסתטי ולא בעיות גופניות ומחלות. ענף זה הולך וגדל משום שאנשים רבים רוצים להראות צעירים יותר ויפים יותר ולהראות כמו סלבריטאים.

הענף כולל תחומי יופי רבים כגון הגדלת שפתיים מתיחת פנים הזעת יתר ועוד. הטיפולים הם כירורגים או חלקם טיפולים ללא ניתוח. הטיפולים מבוצעים על ידי רופאים בעיקר אך ישנם קוסמטיקאיות רפואיות אשר מוסמכות לבצע חלק מהטיפולים ללא ניתוח.

מנתחים פלסטיים מומלצים לאף
אסתטיקה רפואית

מנתחים פלסטיים מומלצים לאף

לאור העובדה שניתוח אף מתבצע לעיתים תכופות בקליניקות השונות ברחבי ישראל, יש מנתחים רבים שהם מומחים בתחום הפלסטיקה שעוסקים בתחום זה. עם זאת יש לבחון

המשך קריאה »
בוטוקס לפני ואחרי
אסתטיקה רפואית

בוטוקס לפני ואחרי

עם העלייה בגיל, מטופלים רבים שמים לב לקמטים הרבים שמופיעים בפניהם, קמטי הבעה, קמטים במצח, חריצים בצידי הפה, קמטים ליד העיניים. גם גברים וגם נשים

המשך קריאה »
איך להוריד צלוליטיס
אסתטיקה רפואית

איך להוריד צלוליטיס

צלוליטיס היא הצטברות של תאי שומן ברבדים הפנימיים של העור, בדרך כלל ברקמות. הצטברות זו נובעת מכמה גורמים כמו תזונה לקויה, בעיות הורמונליות, רעלים שנמצאים

המשך קריאה »
עיבוי שפתיים
אסתטיקה רפואית

עיבוי שפתיים לפני ואחרי

נשים רבות מעוניינות לבצע עיבוי שפתיים לאור הנראות של השפתיים שלהן. יש מקרים לדוגמה שבהם חלק השפה העליונה הוא נחבא אל הכלים. נוצר מצב שחלק

המשך קריאה »
הבהרת כתמים בפנים
אסתטיקה רפואית

הבהרת כתמים בפנים טבעי

נשים רבות סובלות בגיל מבוגר מתופעות של כתי פיגמנטציה בתאי עור הדרמיס. כאשר זה קורה במקומות רבים, הדבר יוצר תסכול ותחושות קשות אצל כל אחת.

המשך קריאה »
Collagen powder dietary supplement at blue.
אסתטיקה רפואית

קולגן תופעות לוואי

שנים שטובי המוחות מחפשים דרכים להשאיר אותנו צעירים לנצח, חלקם אם לא ברובם הטוענים שנוסחת הקסם היא שימוש בחלבון מבני הנקרא קולגן ונמצא בגופנו, הקולגן

המשך קריאה »
צלוליט לפני ואחרי
אסתטיקה רפואית

צלוליט לפני ואחרי

כאשר ידוע שרוב הנשים בגיל כזה או אחר בעת בגרותן סובלות ויסבלו מתופעת הצלוליט וכיוצא מכך כמובן התפתחו שיטות אחדות המטפלות בתופעה זו, חלקן פותר

המשך קריאה »

טיפולים אסתטיים למי מתאים ולמי לא

טיפולי אסתטיקה רפואית כחלק נגזר לרפואה האסתטית נעשים ברובם כטיפולים לא פולשניים ומתאימים ברובם לאנשים שמעוניינים בחיזוק הביטחון העצמי שלהם, הגדלת חלקים מסוימים בגופם או הקטנתם לפי שיקול דעתם וחלומותיהם. בדרך כלל הם מתאימים לרוב האוכלוסייה שבין הגילאים 18 לגילאי 40 ויותר מזה, בלבד שמצבם הרפואי מאפשר זאת, כמובן שמטופלים שיש להם רקע רפואי בעייתי לא יוכלו לבצע את הטיפולים הללו כמו לדוגמא בניתוחי תוספות של שתלי סיליקון בחזה, שאיבת שומן תת בטני יש להתייעץ עם הרופא המטפל. 

איזה טיפולים מכילה האסתטיקה הרפואית?

טיפולי אסתטיקה רפואית מכילים את כל מגוון הטיפולים האסתטיים כאשר השכיחים שביניהם הם טיפולים בפנים על כל סוגיהם, כמו מתיחת פנים, פיסול פנים, ניתוחי אף, תיקונים אסתטיים כהמשך ישיר לניתוחים כירורגיים פולשניים לאחר תאונות דרכים או כווית בדרגות שונות, כשנעשים ניתוחים שונים למתיחת עור והוספת עור במקומות שונים בגוף. דוגמא נוספת ניתוח השתלת שד לאחר כריתה כתוצאה ממחלת סרטן בדרך כלל.

תהליך הכנה לפני ניתוחים אסתטיים

כחלק מהכנה לפני ניתוחים אסתטיים ישנו הליך של פגישת המטופל עם המטפל הרלוונטי לטיפול הרצוי, בו מתאמים ציפיות עם המטופל ומוסבר לו על כל ההליך שהוא יעבור עם כל המשמעויות לכך, כן ישלח לבדיקות שונות כדי לשלול בעיות וסיבוכים לאחר הטיפול.

כמו בכל טיפולים וניתוחים של אסתטיקה רפואית, הרצון של צוות הטיפול הוא למצות עד למקסימום האפשרי הניתן את התוצאה ולהסביר למטופל גם על הסיבוכים השונים שיש בניתוחים אלו.

סדר גודל מחירים של טיפולי אסתטיקה רפואית

ברפואה האסתטית על סוגיה ישנם טווחי מחירים שונים תלוי בסוג הניתוח ובמורכבותו, לעיתים כאשר הטיפול הוא חיוני מבחינה רפואית, קופת חולים משתתפת בעלות הניתוח.  

לדוגמא ניתוחי גבות הם בעלות הנמוכה מבין הטיפולים, טיפולי החזה הן מבין היקרים ועלותם בין 12,000 שקלים ל25,000 שקלים, תלוי בהשתתפות הקופות במימון.

הליך החלמה מטיפולים אסתטיים

בדרך כלל הליך החלמה מטיפולי אסתטיקה רפואית שאינם פולשניים וכירורגיים הוא מהיר ומתבטא בימים ספורים.

לעומת טיפולים אסתטיים שהם גם ניתוחי עור כמו איחוי לסת שבורה, הוספת שתלי עור במקומות עם כוויות שיכולים לקחת הרבה זמן ומצריכים גם אשפוז ממושך בבית חולים, מעקב וביקורות לאחר מכן במרפאות השונות.

זהו בקצרה הסבר לאסתטיקה רפואית ומשמעותה במושג הרפואה האסתטית.

הרשמה

הירשמו לניולזטר שלנו לקבלת עדכונים

עקבו אחרינו