אסתטיקה רפואית

אסתטיקה רפואית הוא חלק מענף הרפואה אשר מטפל במקרים שמשפרים מראה חיצוני אסתטי ולא בעיות גופניות ומחלות. ענף זה הולך וגדל משום שאנשים רבים רוצים להראות צעירים יותר ויפים יותר ולהראות כמו סלבריטאים.

הענף כולל תחומי יופי רבים כגון הגדלת שפתיים מתיחת פנים הזעת יתר ועוד. הטיפולים הם כירורגים או חלקם טיפולים ללא ניתוח. הטיפולים מבוצעים על ידי רופאים בעיקר אך ישנם קוסמטיקאיות רפואיות אשר מוסמכות לבצע חלק מהטיפולים ללא ניתוח.

עיבוי שפתיים
אסתטיקה רפואית

עיבוי שפתיים לפני ואחרי

נשים רבות מעוניינות לבצע עיבוי שפתיים לאור הנראות של השפתיים שלהן. יש מקרים לדוגמה שבהם חלק השפה העליונה הוא נחבא אל הכלים. נוצר מצב שחלק

המשך קריאה »
הבהרת כתמים בפנים
אסתטיקה רפואית

הבהרת כתמים בפנים טבעי

נשים רבות סובלות בגיל מבוגר מתופעות של כתי פיגמנטציה בתאי עור הדרמיס. כאשר זה קורה במקומות רבים, הדבר יוצר תסכול ותחושות קשות אצל כל אחת.

המשך קריאה »
Collagen powder dietary supplement at blue.
אסתטיקה רפואית

קולגן תופעות לוואי

שנים שטובי המוחות מחפשים דרכים להשאיר אותנו צעירים לנצח, חלקם אם לא ברובם הטוענים שנוסחת הקסם היא שימוש בחלבון מבני הנקרא קולגן ונמצא בגופנו, הקולגן

המשך קריאה »
צלוליט לפני ואחרי
אסתטיקה רפואית

צלוליט לפני ואחרי

כאשר ידוע שרוב הנשים בגיל כזה או אחר בעת בגרותן סובלות ויסבלו מתופעת הצלוליט וכיוצא מכך כמובן התפתחו שיטות אחדות המטפלות בתופעה זו, חלקן פותר

המשך קריאה »
הקפאת שומן בקור
אסתטיקה רפואית

הקפאת שומן בקור

רבים סובלים מעודפי שומן סרבניים במקומות מסוימים בגוף שאינם יורדים גם אם הם מנסים לסלקם באמצעות דיאטות שונות או פעילות גופנית אינטנסיבית, לצורך זה התפתחו

המשך קריאה »
הצללה לגבות
איפור קבוע

הצללה לגבות

בשנים האחרונות החל טרנד חדש לעיצוב גבות באמצעות טכנולוגיה אשר מאפשרת גבות מעוצבות לאורך זמן רב באמצעות איפור קבוע , ישנה השיטה הדיגיטלית הנעשית באמצעות

המשך קריאה »
הורדת קעקוע
הסרת קעקועים

הורדת קעקוע

קישוטי גוף היו מוכרים משחר ההיסטוריה והיו להם מספר תפקידים כמו לדוגמה להבדיל אנשי שבט אחד לשני, לסמן אנשים מסוימים כפושעים או לתת כבוד לאנשים,

המשך קריאה »

טיפולים אסתטיים למי מתאים ולמי לא

טיפולי אסתטיקה רפואית כחלק נגזר לרפואה האסתטית נעשים ברובם כטיפולים לא פולשניים ומתאימים ברובם לאנשים שמעוניינים בחיזוק הביטחון העצמי שלהם, הגדלת חלקים מסוימים בגופם או הקטנתם לפי שיקול דעתם וחלומותיהם. בדרך כלל הם מתאימים לרוב האוכלוסייה שבין הגילאים 18 לגילאי 40 ויותר מזה, בלבד שמצבם הרפואי מאפשר זאת, כמובן שמטופלים שיש להם רקע רפואי בעייתי לא יוכלו לבצע את הטיפולים הללו כמו לדוגמא בניתוחי תוספות של שתלי סיליקון בחזה, שאיבת שומן תת בטני יש להתייעץ עם הרופא המטפל. 

איזה טיפולים מכילה האסתטיקה הרפואית?

טיפולי אסתטיקה רפואית מכילים את כל מגוון הטיפולים האסתטיים כאשר השכיחים שביניהם הם טיפולים בפנים על כל סוגיהם, כמו מתיחת פנים, פיסול פנים, ניתוחי אף, תיקונים אסתטיים כהמשך ישיר לניתוחים כירורגיים פולשניים לאחר תאונות דרכים או כווית בדרגות שונות, כשנעשים ניתוחים שונים למתיחת עור והוספת עור במקומות שונים בגוף. דוגמא נוספת ניתוח השתלת שד לאחר כריתה כתוצאה ממחלת סרטן בדרך כלל.

תהליך הכנה לפני ניתוחים אסתטיים

כחלק מהכנה לפני ניתוחים אסתטיים ישנו הליך של פגישת המטופל עם המטפל הרלוונטי לטיפול הרצוי, בו מתאמים ציפיות עם המטופל ומוסבר לו על כל ההליך שהוא יעבור עם כל המשמעויות לכך, כן ישלח לבדיקות שונות כדי לשלול בעיות וסיבוכים לאחר הטיפול.

כמו בכל טיפולים וניתוחים של אסתטיקה רפואית, הרצון של צוות הטיפול הוא למצות עד למקסימום האפשרי הניתן את התוצאה ולהסביר למטופל גם על הסיבוכים השונים שיש בניתוחים אלו.

סדר גודל מחירים של טיפולי אסתטיקה רפואית

ברפואה האסתטית על סוגיה ישנם טווחי מחירים שונים תלוי בסוג הניתוח ובמורכבותו, לעיתים כאשר הטיפול הוא חיוני מבחינה רפואית, קופת חולים משתתפת בעלות הניתוח.  

לדוגמא ניתוחי גבות הם בעלות הנמוכה מבין הטיפולים, טיפולי החזה הן מבין היקרים ועלותם בין 12,000 שקלים ל25,000 שקלים, תלוי בהשתתפות הקופות במימון.

הליך החלמה מטיפולים אסתטיים

בדרך כלל הליך החלמה מטיפולי אסתטיקה רפואית שאינם פולשניים וכירורגיים הוא מהיר ומתבטא בימים ספורים.

לעומת טיפולים אסתטיים שהם גם ניתוחי עור כמו איחוי לסת שבורה, הוספת שתלי עור במקומות עם כוויות שיכולים לקחת הרבה זמן ומצריכים גם אשפוז ממושך בבית חולים, מעקב וביקורות לאחר מכן במרפאות השונות.

זהו בקצרה הסבר לאסתטיקה רפואית ומשמעותה במושג הרפואה האסתטית.

הרשמה

הירשמו לניולזטר שלנו לקבלת עדכונים

עקבו אחרינו