קרחות בשיער

Young man checking hair in mirror

קרחות בשיער (אלופציה אריאטה) הן תופעות שנראות הן אצל גברים והן אצל נשים. אצל גברים התופעה היא בהיקפים הרבה יותר רחבים.

הסיבות לקרחות שיער בהיקף הגולגולת

הסיבות לתופעת ההתקרחות הן שונות אצל גברים ואצל נשים.

  • אצל גברים ניכרת השפעה של גורמים כמו בעיות בקרקפת, בעיות רפואיות, תורשה וגנטיקה, בעיות הורמונליות, חוסר בוויטמינים, דיאטות קיצוניות ועוד.
  • אצל נשים הסיבות הן הריונות, לחצים ומתחים, דיאטה לא נכונה או ירידה דרסטית במשקל ובשינויים הורמונליים.

נראות הקרחות בשיער

אצל גברים המראה הוא אינדיבידואלי, יש כאלו שההתקרחות תהיה בפדחת – בחלק הקידמי של הגולגולת. אצל אחרים התופעה נראית בצדדים של הגולגולת ויש כאלו שהדבר קורה ברוב חלקי הראש. יש גברים שיעדיפו ללכת עם נראות השיער כמו שהיא למרות ההתקרחות פה ושם ואחרים יעדיפו לגלח את כל שיער ראשם והם מאופיינים בקרחת לעיתים מגיל צעיר יחסית.

אצל נשים יש לעיתים קרחות בשיער (אלופציה אריאטה) פה ושם או דילול שיער במיקומים שונים.

הטיפול בנושא קרחות בשיעראלופציה אריאטה

כדי לעצור את נשירת השיער ולעודד צמיחה מחודשת של השיער אפשר לבצע כמה סוגים של טיפולים כמו נטילת תוספי מזון שמכילים אבץ, טיפולים אלטרנטיביים כמו דיקור סיני ושימוש בסוגים ספציפיים של בשמפו. ההשפעה היא אינדיבידואלית.

השתלת שיער

השתלת שיער היא תופעה שמתרחבת מאד בשנים האחרונות. זה קורה בעיקר אצל גברים אך לא רק. שיטה זו מבוססת על הוצאה של זקיקים בעיקר מהעורף שבו יש צמיחה בדרך כלל של שיער רב, בדיקתם ואם הם איכותיים משתילים אותם במקומות אחרים ברחבי הגולגולת. מדובר בהליך שאורך כמה שעות ומתבצע בשיטות חדשניות באמצעות מחט דמוית עט.

כאשר מבצעים את השתלת השיער בקליניקות מקצועיות בארץ, ברוב המקרים ההשתלה מצליחה. עקב כך קרחות בשיער כבר לא נראות ובמקומן צומחות פלומות של שיער במיקומים שונים. לאחר כשישה חודשים צומח שיער חדש ושופע ברחבי הגולגולת והמראה הוא אחר לחלוטין.

אנחנו כאן כדי לסייע לך בטיפול בנושא קרחות בשיער שמפריע לך וויזואלית, השיטות החדשניות שלנו יובילו למהפך. השאר את פרטיך ונשוחח אתך בהקדם.

מוזמנים לקרוא בנוסף: כמה עולה השתלת שיער?

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin

אולי תאהבו גם

שאיבת שומן בטורקיה

שאיבת שומן בטורקיה

ישראלים רבים שהעלו קילוגרמים רבים במשקלם, כיוון שאינם מצליחים לשמור על תזונה מאוזנת ולהתמיד בספורט,

הרשמה

הירשמו לניולזטר שלנו לקבלת עדכונים

עקבו אחרינו

דילוג לתוכן