לייזר בשפם

לייזר בשפם

הסרת שיער תוך שימוש במכשיר לייזר היא פעולה אפקטיבית ומוצלחת בדרך כלל. זו הסיבה שלקוחות רבות מבצעות הסרת שיער ממיקומים שונים של הגוף על פי רצונן כמו ברגליים, בידיים ובפנים.

פעולת הסרת שיער בפנים

המהירות הגדולה שבה צומחות השערות בשפם והעובדה שהן בולטות ומכערות את הנראות של כל אישה, מדרבנות אותן לבצע לייזר בשפם מחיר, כדי להפחית באופן משמעותי את התופעה הזו וכך ליצור שקט נפשי לכל אישה.

בחירת מכון יופי

חשוב לבחור מכון יופי שהתקבלו עליו המלצות חיוביות מחברות או קרובות משפחה שבוצעו בו הליך זה. יש לוודא שהקוסמטיקאית שמבצעת פעולה זו עברה הכשרה מקצועית כדי לעסוק בתחום ספציפי זה ושיש לה רישיון לכך. בפגישה הראשונה היא תבחן את העור של המטופלת ואת נראות השיער, כדי לקבל החלטה אם היא מתאימה לביצוע הליך זה. אם מדובר במטופלת שיש לה שיער בהיר, טיפול של לייזר בשפם מחיר אינו מתאים לה ועלול לסכן את העור שלה.

תהליך הסרת שיער באמצעות לייזר בשפם

לקוסמטיקאיות יש בקליניקה מכשיר איכותי של הסרת שיער באמצעות לייזר. הן עברו הדרכה כיצד לבצע את הפעולות הנדרשות ובדרך כלל הן מומחיות בכך ומבצעות הליך זה לאורך זמן רב ולכן פיתחו בו ידע וניסיון רב.

קרני הלייזר מחממות את השערות, הן פוגעות בפיגמנט של השערה, משמידות את הזקיקים ובדרך זו הן מונעות את הצמיחה המחודשת שלהן. מדובר בטיפול שהוא כואב ולכן במקרים רבים נעזרות הקוסמטיקאיות בחומר אלחוש כדי להקל על המטופלות.

כל טיפול אורך כחצי שעה, כל השטח הקטן של השפם נסרק, כדי שלא תהיה בו צמיחה כלל. יש לחזור על טיפול זה אחת לחודש או לחודשיים על פי הקביעה של הקוסמטיקאית, כדי שיהיו לכך תוצאות אפקטיביות ומעמיקות.

לאחר כמה טיפולים, ברוב המקרים נעצרת הצמיחה ולמטופלת אין שיער בשפם כלל, למעט מקרים חריגים שנובעים מבעיות הורמונליות. יש מקרים שבהם חוזרים לטיפול אחד לאחר כשנה או יותר מכך בהתאם להמלצה של הקוסמטיקאית, כדי לטפל במראה הכללי של השפם, אם צצו בשטח זה פה ושם שיערות.

התוצאות המוצלחות

לאור התוצאות המעולות, הנשים מאד מרוצות מהתוצאות ולכן הן מדרבנות את חברותיהן וקרובות המשפחה שלהן להגיע גם כן לקליניקה וליהנות מהנראות החדשה.

אם אתן מעוניינות לבצע טיפול משמעותי של לייזר בשפם, השאירו כאן את הפרטים שלכן והצוות המקצועי שלנו ישמח לשוחח אתכן ולסייע לכן.

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin

אולי תאהבו גם

לייזר בגוף

לייזר בגוף

נשים וגם גברים אשר סובלים משיעור או מעוניינים במראה חלק הנחשב לאסתטי יותר, יודעים כי

לייזר במפשעות

לייזר במפשעות

מכירה את הרגע הזה שהחבר'ה קובעים בספונטניות ללכת לים ואת נזכרת שמצב המפשעות שלך לא

הרשמה

הירשמו לניולזטר שלנו לקבלת עדכונים

עקבו אחרינו

דילוג לתוכן