לייזר בפנים

לייזר להסרת שיער בפנים

הרבה אנשים נתקלים בהסרת שיער למיניהם ברגליים, בית השחי, מפשעות, זרועות וחזה. ישנם גם אנשים המעוניינים להסיר שיער בפנים, ישנם שיטות מסוימות להסרת שיער מהפנים כשהנפוצה היא הסרת שיער בלייזר בפנים, שימוש בלייזר בפנים להסרת שיער נפוץ יותר אצל הנשים משום שכאשר שיש גדילת שיער בפנים לגברים היא נפתרת בדרך כלל בשיטה הבסיסית של גילוח או מקסימום בעזרת משחה שנראה טריוויאלי בעיני הגברים להבדיל מהנשים שרוצות לפתור בעיות של עודף שיער בפנים לצמיתות ובדרך כלל ידוע שזה נעשה על ידי לייזר בפנים.

שיטות נוספות מלבד לייזר בפנים

מלבד שיטת הסרת שיער בלייזר בפנים ישנם שיטות נוספות כמו שעווה שהיא דרך דיי זולה לשימוש ולהבדיל מהלייזר בפנים שהיא פתרון להמון זמן, מריטת שערות עם שעווה היא לזמן קצוב ולא ארוך לחודש חודשיים ומלווה בכאבים ולעתים קרובות גם באדמומיות לאחר הטיפול, שיטת החמצון שבה מחמצנים את השיער אבל לא מסירים אותו ומתאימה למי שיש מעט מאוד שערות עודפות. כמו כן יש את השיטה שבה משתמשים בקרמים ומשחות שבעזרתם ניתן להסיר שיער בפנים והתוצאות נשארות זמן לא קצר וגם אינה כואבת וכמובן דיי זולה יחסית ואפשר לרכוש אותן ברשתות הפארם השונות ללא שום בעיה, יש את שיטת האפילציה הנעשית בעזרת מחט חשמלית המטפלת בכל שערה ושערה, שיטת ה IPL שהיא שיטה של קרני אור לתוך השכבה העמוקה של זקיקי השיער.

הסרת שיער בלייזר בפנים ,איך עובדת השיטה?

יש לומר שהשיטה של לייזר בפנים הוכנסה לשימוש עוד בשנות ה90 של המאה הקודמת הלכה והתפתחה במשך השנים והיום היא בין השכיחות בשוק הסרת השיער, היא אינה מכאיבה כמעט ואין תופעות לוואי כמעט לאחר הטיפול, להבדיל מהאפילציה החשמלית שיש לה הרבה יותר תופעות לוואי והן גם קשות יותר במידה שהן קורות, הסרת שיער בלייזר בפנים נעשית בעזרת קרני לייזר השולחות קרניי חום לעבר קבוצת זקיקי שיער לאזור המטופל בחום מבוקר והדרגתי במקביל לחום הגוף, קרניים אלו מחלישות את שורש השערה עד לנשירתה. לפני כל טיפול של הסרת שיער בלייזר בפנים או באפילציה יש לבצע  גילוח של השיער באזור הטיפול הספציפי כדי שיהיה נוח למקד את קרני הלייזר.

לייזר בפנים מחיר

הסרת שיער בלייזר בפנים מחירים נעים בין 2,400 ל-3,000 שקלים בקירוב. המחירים משתנים בהתאם לרצון היכן להסיר את השיער בפנים אם זה רק באזור אחד קטן כמו שפם או בכל הפנים, לייזר בפנים מחיר טיפולים גם יכול להשתנות בהתאם למיקום המרפאה ומיומנות המטפלים וזאת נעשה בדרך כלל לאחר ביצוע סקר שוק של המטופלת, כך יקבע מן הסתם בהסרת שיער בלייזר בפנים מחיר הטיפול הכולל בתוכו את הטיפול ושכרו של המטפל, המחיר יקבע לאחר פגישת הייעוץ והמטופלת תוכל לעיין במחירון הסרת השיער בלייזר זאת כדי לקבל תמונת מצב לעלויות כל הטיפול הזה.

הסרת שיער בלייזר בפנים סיכונים

בהסרת שיער עודף בלייזר בפנים למרות היותה שיטה נוחה ובעלת תוצאות מוכחות עם שיעור הצלחה גבוה עדיין קיימים סיכונים ותופעות לוואי שונות.

הסיכונים שקיימים הם חימום לא מתאים של קרני הלייזר שיכול לגרום לכוויות גם במידה שעור הפנים רגיש מידי יכול לגרום לכוויות, בעת הסרת שיער בלייזר בפנים במיוחד ליד אזור העיניים יכולות להיווצר בעיות עם תפקוד העיניים לאחר מכן, תפקוד לא נכון של מכשיר הלייזר יכול לגרום לאפקט הפוך של גדילת שיער באזורים שונים ליד האזור המטופל עם צמיחה לא אחידה של שיער עודף כתוצאה מכך. שימוש של הסרת שיער בלייזר מחיר לא תמיד יהיה עניין מהותי להצלחה מוכחת של הטיפול ושוני במחיר אינו מבטיח חוסר בתופעות לוואי במחיר הגבוה או יתר תופעות לוואי במחיר הזול, למרות כל הסיכונים שמתוארים עדיין ישנה עדיפות להסרת שיער בלייזר על הטיפולים האחרים.

לקבלת יעוץ והתאמה אישית ניתן לפנות Beauty Guide

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin

אולי תאהבו גם

קוביות בשיניים

קוביות בשיניים

בני נוער רבים מגיעים לאורתודנט כדי לבצע מהלך של יישור שיניים. מדובר בהליך ארוך שמשתנה

הרשמה

הירשמו לניולזטר שלנו לקבלת עדכונים

עקבו אחרינו

דילוג לתוכן