הצללת פודרה

הצללת פודרה

קיימות כמה שיטות של איפור קבוע. אחת המוצלחות שבהן היא שיטת מיקרו פיגמנטציה אשר מאפשרת עיצוב וגם שחזור של הגבות. זו הסיבה שבשנים האחרונות אפשר לראות נשים רבות שמעדיפות לבצע זאת כדי ליהנות מגבות עבות, בעלות נראות יפהפייה.

היתרון של הצללת פודרה

החשיבה מאחורי שיטה זו שנקראת הצללת פודרה היא ביצוע של מילוי הגבה באזור שבו קיימת צמיחה טבעית. מבצעים לאורך הגבה את המילוי במקומות שהם דלילים ואפילו קרחים. דבר זה יוצר נראות טבעית לחלוטין של הגבה ואי אפשר להבין שמדובר במילוי לא טבעי ובשחזור של נראות הגבות.

זוהי שיטה שמתאימה מאד לנשים בעלות גבות בגוון בהיר שמעוניינות להבליט אותן וליצור מראה עכשווי וצעיר שיתאים לפניה של האישה.

קביעת השיטה של איפור קבוע

כיוון שיש כמה שיטות של איפור קבוע, קיימת חשיבות גבוהה להתאמה של השיטה הנכונה לכל לקוחה. הקוסמטיקאית המומחית בוחנת כמה וכמה נושאים כדי לקבל החלטה על כך, כמו לדוגמה סוג העור כיוון שכל אחד מהם מתאים לשיטה אחרת.

לאחר בדיקת כל ההיבטים, הקוסמטיקאית המנוסה מציעה ללקוחה לבצע זאת בשיטה הנכונה כמו הצללת פודרה והיא מראה לה הדמיה של נראות הגבות לאחר ביצוע הטיפולים, כדי שהמטופלת תקבל החלטה עם המראה החדש מוצא חן בעיניה, או שהיא מעדיפה אופציה אחרת.

שיטת הצללה פודרה

בשיטה מתקדמת זו מחדירה הקוסמטיקאית את הפיגמנט פנימה באמצעות להב ייחודי המותאם לעבודה זו. הפעולות מתבצעות בשני שלבי עבודה. מבצעים טיפול ראשון ולאחר כארבעה שבועות את הטיפול השני. פרק הזמן הזה בין הטיפולים הוא חשוב ביותר, כיוון שביצוע לאחר פרק זמן קצר ייצור מצב שבו הפיגמנט ייצא החוצה וביצוע לאחר פרק זמן ארוך מדי, ייצור מצב שבו לא תהיה לכך השפעה רחבה אלא מינורית בלבד.

בתום שני הטיפולים מתרחש הליך טבעי של קילוף העור, זהו חלק מההליך ואין מדובר במשהו חריג.

שיטת הפודרה גבות

שיטת הפודרה של הצללה לגבות נשארת במשך כשלוש שנים, וכך היא מעניקה שקט נפשי למטופלות והן לא זקוקות בדרך כלל לביצוע טיפולים כלשהם לאורך פרק זמן זה. כאשר אישה נמצאת בחודשי ההיריון אין אפשרות לבצע תהליך זה, אלא רק לאחר הלידה.

אם הנושא של הצללת פודרה מעניין אותך, אנחנו נשמח לסייע לך במציאת הקליניקה המקצועית ביותר למטרה זו כדי שתהיי מרוצה מהמראה שאת רואה במראה בתום שני הטיפולים של שיטה זו.

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin

אולי תאהבו גם

מנתחי פנים המלצות

טיפולי בוטוקס

זריקות של חומר בוטוקס הן הליך קוסמטי נפוץ מאד בישראל וגם בעולם. חומר זה יעיל

הרשמה

הירשמו לניולזטר שלנו לקבלת עדכונים

עקבו אחרינו

דילוג לתוכן