שעווה במפשעה

Woman receiving groins laser hair removal at a beauty center

במרפאות של מומחים אפשר לבצע הליך של שעווה במפשעה כדי להסיר את כל השיער שקיים במקום רגיש זה.

מרפאה מומלצת למטרת הסרת שיער

כאשר מתכננים להסיר שיער שעווה במפשעה יש לחפש בשלב הראשון מרפאה מעולה שיש לה רזומה טוב בביצוע הטיפולים הספציפיים הללו. יש שני היבטים חשובים בנושאים הללו, האחד הוא המקצועיות של אנשי הצוות, הניסיון שלהם ואופן הביצוע העדין. ההיבט השני הוא נושא הרגישות של אנשי הצוות. מדובר באזור שהוא עדין ואינטימי ולכן המטפל חייב להתנהג באופן יוצא דופן, בדיסקרטיות מלאה ובשיא הנעימות.

מקצועיות של שעווה במפשעה

לנשים רבות חשוב לבצע טיפול הסרת שעווה במפשעה. עם זאת מדובר בטיפול שהוא אינו נעים ובמיקום קצת בעייתי. לכן מגיעים רק אל מטפלים בתחום האסתטיקה שהם בעלי ידע עצום, מיומנות בעשיית הפעולות הללו לאורך פרקי זמן ארוכים. המטרה היא שהלקוחה לא תרגיש מבוכה, אלא תרגיש שהמטפלת מגלה רגישות מקסימלית ומעבר לנורמה, כדי שהאישה תחוש בנוח.

מטפלת מקצועית שמה לב לכיוון הצמיחה של השיער ועל פי כיוון זה היא גם מבצעת את תהליך הסרת שיער.

בעת ביצוע שעווה במפשעה לצורך הסרת השיער יש לשים לב לרמת הטמפרטורה של השעווה כך שהיא לא תהיה חמה מדי, דבר שעלול להיות מכאיב לאישה, לא נעים ואף להשאיר אדמומיות בעור.

שיטות אחרות להסרת שיער

מי שמעדיפה לא לבצע הסרת שיער באמצעות שעווה במפשעה יכולה לבחור את אחת מהשיטות האחרות:

  • הסרת שיער באמצעות מכשיר לייזר – זהו מכשיר מתקדם אשר באמצעותו אפשר להסיר את כל כמויות השיער שקיימות במקומות שונים ברחבי הגוף. בשיטה זו הסרת השיער היא לפרקי זמן ארוכים מאד.
  • אפילציה – זוהי שיטה שמתווספת אל תהליך ההסרה באמצעות לייזר. היא משלימה את הפעולה ומעניקה נראות מושלמת ואסתטית לכל אישה.

קבלת החלטה באיזו קליניקה לבצע תהליכים של הסרת שיער הן לגברים והן לנשים היא חשובה ביותר. לכן יש לבדוק זאת באופן מעמיק וקפדני. אנחנו נשמח לסייע לכם בכל הנושא הקשור להסרת שיער באופן איכותי למען האסתטיקה האישית.

מוזמנים לקרוא בנוסף: כמה עולה הסרת שיער בלייזר?

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin

אולי תאהבו גם

קוביות בשיניים

קוביות בשיניים

בני נוער רבים מגיעים לאורתודנט כדי לבצע מהלך של יישור שיניים. מדובר בהליך ארוך שמשתנה

הרשמה

הירשמו לניולזטר שלנו לקבלת עדכונים

עקבו אחרינו

דילוג לתוכן