קוביות בשיניים

קוביות בשיניים

בני נוער רבים מגיעים לאורתודנט כדי לבצע מהלך של יישור שיניים. מדובר בהליך ארוך שמשתנה בהתאם לצורך בכל חלל פה. המינימום הוא כמה חודשים ולעיתים הרבה מעבר לכך.

לאור התוצאה המושלמת כל התהליך הזה הוא כדאי ביותר ומשנה באופן מהותי את התחושה ונראותן של כל השיניים.

יישור של שיניים

במהלך בקיעת השיניים הקבועות, הן לא תמיד בוקעות באופן ישר וזו לצד זו בטור, אלא לעיתים הן עולות האחת על השנייה או יוצרות רווחים בין השיניים. כדי לתקן זאת יש לגרום לתזוזה של השיניים לכיוונים הנדרשים.

רופא השיניים המומחה לתחום זה, מבצע את המדידות הנדרשות ובהתאם לכך יוצר גשר בשיניים עם חסמים ועם תילים. כמו כן הוא מציב קוביות בשיניים שהן משקולות אשר תפקידן לבצע את השינויים במיקומים על פי הצורך.

שן שאמורה לזוז יש עליה קוביות בשיניים שהן משקולות והם מניעות לאט לאט כל שן ספציפית למקום שבו היא אמורה להיות. לאור העובדה שמדובר במילימטרים של תזוזה והשן כבר נמצאת במקומה, רק בזכות המשקולות הללו יש שינויים.

ביקורת אצל רופא השיניים

יש לבקר אצל האורתודנט אחת לתקופה על פי ההנחיות שלו. הוא בודק את מצבן של השיניים, את התזוזות שקרו ובהתאם לכך הוא מבצע שינויים במיקומים של קוביות בשיניים, מותח את התילים ומבצע כל שינוי נוסף שנדרש הקשור גם לשיניים שצומחות במקביל.

קוביות בשיניים למבוגרים

בשנים האחרונות גם מבוגרים שזקוקים ליישור של שיניים כיוון שלא עשו זאת בגיל צעיר עקב סיבות שונות, מבצעים זאת כעת. יש כאלו שמבצעים גשר הכולל קוביות בשיניים ואילו אחרים אינם רוצים שהדבר ייראה ולכן הם עושים יישור שיניים באמצעות גשר שקוף שאף אחד אינו רואה וכך הם נהנים מכל העולמות ועוברים  את תהליך יישור השיניים.

יש גם אפשרות להזמין פלטה שמניחים אותה על השיניים בלילות בלבד ועל פי ההנחיות של האורתודנט.

מעוניינים בטיפולי שיניים? יש לנו פתרונות מעולים ומקצועיים עבורכם. השאירו כאן את הפרטים שלכם ואנחנו נסייע לכם לבצע הליך זה אצל אורתודנט מומחה.

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin

אולי תאהבו גם

ניתוח פלסטי באף

ניתוח פלסטי באף

החלום של ישראלים רבים ובעיקר של ישראליות רבות, הוא לבצע ניתוח ליישור האף או לשיפור

הרשמה

הירשמו לניולזטר שלנו לקבלת עדכונים

עקבו אחרינו

דילוג לתוכן