טיפולי בוטוקס

מנתחי פנים המלצות

זריקות של חומר בוטוקס הן הליך קוסמטי נפוץ מאד בישראל וגם בעולם. חומר זה יעיל מאד להעלמת קמטים ולהצערת העור.

תהליך הזרקת בוטוקס

בוטוקס הוא חומר חלבוני שמוקף רעלנים ויש לו אפקטיביות רבה על השרירים. כאשר מזריקים את הכמות הנחוצה של החומר במצח, הדבר מעלים את נראותו של קמט ההבעה. בדרך זו מבצעים טיפול בוטוקס במקומות נוספים ברחבי הפנים, כמו בוטוקס בצידי השפתיים.

מקצועיות בטיפולי בוטוקס

מי שעברה הכשרה לבצע טיפול בוטוקס, מבצעת את ההזרקות הללו על פי כמות החומר הנדרשת בכל אחד מהמיקומים בפנים. מדובר בהליך המתבצע באופן איטי כדי שתהיה התפשטות של כל החומר במיקום הנדרש. האפקטיביות של החומר נמשכת כמה חודשים ולאחר מכן כאשר האישה רואה שקמטי ההבעה חוזרים שוב, היא מגיעה שוב לקליניקה ומבצעת פעם נוספת טיפול בוטוקס.

טיפולי בוטוקס תכופים

דפוס התנהלות זה הופך כבר לדרך קבועה, בנוסף לטיפולי הפנים הרוטיניים, הסרת שיער, איפור קבוע מניקור, פדיקור וטיפולים קוסמטיים נוספים שמסגלת כל אישה. טיפול בוטוקס כבר הופך לחלק מהחבילה הזו והוא אינו משהו חריג.

יש נשים שמסתירות את העובדה שהעור שלהן צעיר ומתוח עקב הזרקות בוטוקס. יש גם נשים רבות אחרות שחושבות שזה הליך טבעי ורצוי ולכן הן מספרות כי ביצעו טיפול בוטוקס. ההתייחסות לכך היא מאד אינדיבידואלית ובהתאם תחושות של כל אישה כלפי מצב זה.

המראה היום יומי

שביעות הרצון העצומה של כל אישה מהמראה החדש והמתוח שלה, העובדה שהיא אינה רואה במראה את קמטי ההבעה שלה, מעלה לה באופן מהותי את מצב הרוח ולכן היא מקפידה על הזרקות בוטוקס מעת לעת, כדי לא לשוב למראה הקודם שלה. אם היא רואה קמטי הבעה חדשים, היא כבר מתאמת תור וממתינה לאופציה מהירה של הזרקת בוטוקס כדי ליצור את השינוי הנדרש.

אם גם את חושבת שהגיע הזמן לטפח את הנראות שלך ולהעלים את קמטי ההבעה, אנחנו כאן לשירותך. נשמח לתאם עבורך תור במכון היופי שהוא הנכון ביותר עבורך. השאירי כאן את הפרטים שלך ונשוחח בהקדם.

מוזמנים לקרוא בנוסף: בוטוקס בין הגבות

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin

אולי תאהבו גם

מנתחי פנים המלצות

טיפולי בוטוקס

זריקות של חומר בוטוקס הן הליך קוסמטי נפוץ מאד בישראל וגם בעולם. חומר זה יעיל

הרשמה

הירשמו לניולזטר שלנו לקבלת עדכונים

עקבו אחרינו

דילוג לתוכן