הצללה לגבות

הצללה לגבות

בשנים האחרונות החל טרנד חדש לעיצוב גבות באמצעות טכנולוגיה אשר מאפשרת גבות מעוצבות לאורך זמן רב באמצעות איפור קבוע , ישנה השיטה הדיגיטלית הנעשית באמצעות מכשור חשמלי שהוא מחט מחוברת לידית חשמלית וישנה השיטה הידנית שכוללת מוט קטן שבסופו מחט, ישנן שתי שיטות עיקריות לעיצוב הגבות, שיטת השערה הדמיית שיער גבות ושיטת הצללה לגבות הנראה כמו פידור של צללית על שערות הגבה.

מהי שיטת הצללה לגבות?

הגבות הינן חלק חשוב מהפנים שלנו הן בולטות ותורמות למראה הפנים, עיצוב הגבות הינו אסתטי, לעיתים ישנן נשים שיש להן צלקות או חוסר בשיער הגבות בגלל ניתוח, מחלה או תאונה שיטת הצללה לגבות הינה השיטה הטרנדית לשיקום הגבות לתקופה ארוכה, זוהי למעשה טכניקה למילוי עיצוב והדגשת הגבות היא נקראת כך משום התוצאה המתקבלת לגבות מדמה צללית עדינה הנראית טבעית, בשיטה זו משתמשים באיפור קבוע כדי לעצב את הגבות, הגבות נשארות מסודרות במשך תקופה ארוכה השיטה נחשבת לעמידה.

למי מותר ולמי אסור לבצע טיפול הצללה לגבות?

הטיפול מיועד למעשה לכל אישה אשר לא רוצה להקדיש זמן כל שבוע בעיצוב הגבות, לנשים שחשות כי הגבות שלהן הידלדלו, לספורטאיות ולנשים שנוטות להזעת יתר, למי שאלרגית לאיפור, לנשים אשר סובלות מנכות מסוימת ואינן יכולות להתאפר, ישנם גם גברים המשתמשים בשיטה זו על מנת לטשטש צלקות ולתקן אסימטריה בגבות. 

הטיפול אסור לנשים בהריון, נשים הנמצאות בתהליך כימותרפי, נשים הסובלות מאפילפסיה, נשים הנוטלות תרופות מסוימות צריכות להיוועץ ברופא.

למי אסור איפור קבוע

איך מתבצעת שיטת הצללה לגבות?

הצללה לגבות עושים בממוצע ב2 עד 3 טיפולים בהפרש של 4 שבועות מטיפול לטיפול, אחרי החלמת העור מהטיפול וספיגת הצבע היטב בעור. שיטת הצללה לגבות נעשית באמצעות מחט דקיקה המחדירה צבע מינרלי לעור ויוצרת פיקסלים עדינים שמתחברים לכדי הצללה רכה מתחת לשיער הטבעי של הגבות, התוצאה היא נראית למרחוק על הצד הטוב ביותר.

מהו תהליך הריפוי לאחר טיפול הצללה לגבות

לאחר שלושה ימים מהטיפול הצבע של הגבות יתכהה עד שהגלד ירד, הגבות מתקלפות ומגרדות אך אסור לגעת ולגרד לאחר מכן הצבע ידהה ובשבוע החמישי יקבל את צבעו הסופי, בשבוע הראשון אסור להרטיב את הגבות, במשך חודש יש להימנע משמש וממכוני שיזוף.

לקבלת מחירי הצללה לגבות והתאמה אישית ניתן לפנות Beauty Guide.

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin

אולי תאהבו גם

קוביות בשיניים

קוביות בשיניים

בני נוער רבים מגיעים לאורתודנט כדי לבצע מהלך של יישור שיניים. מדובר בהליך ארוך שמשתנה

הרשמה

הירשמו לניולזטר שלנו לקבלת עדכונים

עקבו אחרינו

דילוג לתוכן