הלבנה לשיניים

הלבנה לשיניים

השיניים הן סימן ההיכר של כל אחד מאתנו והרצון הוא שהן יהיו צחורות, לבנות ואסתטיות וזאת כדי להרגיש בנוח כאשר צוחקים, מחייכים ואוכלים.

מצבן של השיניים

אצל אנשים רבים אפשר לראות כתמים שונים על כל השיניים או על מקצתן. הכתמים הללו נובעים מעישון של ניקוטין, נטילה של תרופות ספציפיות, אכילת מזון מסוים, שתייה של קפה ועוד. הדרך הטובה ביותר כדי לנקות את השיניים באופן משמעותי, היא בתהליך של הלבנה לשיניים.

מרפאת שיניים מקצועית לביצוע הבהרת שיניים

כאשר מעוניינים לבצע הלבנת שיניים יש לבחון כמה אופציות, לקבל המלצות מקרובי משפחה או מחברים לגבי מרפאה מוצלחת שאפשר לבצע בה הלבנת שיניים. הדגש הוא על רופא שיניים מקצועי ביותר אשר עבר הכשרה מקיפה לנושא זה והוא מבצע הליך זה כבר פרק זמן ארוך במומחיות ולשביעות רצונם של הלקוחות.

בפגישה עם רופא השיניים, הוא בוחן את מצב השיניים ובהתאם לקריטריונים הרפואיים הוא מאשר כי קיימת אפשרות לביצוע הפעולה לשיניים הללו. אם יש ליקויים שונים בשיניים כמו חורים או בעיות אחרות, ההמלצה היא לבצע את מלוא הטיפולים ולאחר מכן לתאם מועד עבור הלבנה לשיניים.

אופן ביצוע הלבנת שיניים

רופא שיניים מיומן מורח ג'ל ייעודי על כל השיניים ולאחר מכן עובר על כל אחת מהשיניים זו אחר זו באמצעות מכשיר הלייזר הייחודי אשר מותאם למטרה זו. באמצעות השילוב של הג'ל, קרני הלייזר והמימן החמצני, כל אחת מהשיניים הופכת להיות לבנה וצחורה ומוסיפה יופי רב לנראות של כל אדם.

במהלך ביצוע הבהרת שיניים, הלקוח חש עקצוצים קטנים, הטיפול אינו מלווה בכאבים. כדי להגן על הלקוח משתמש רופא השיניים בשני אמצעי בטיחות. הראשון הוא מגן לחניכיים וזאת כדי לא לפצוע אותן במהלך ההלבנה. הפריט השני הוא משקפים מיוחדות שהן בטיחותיות ומטרתן להגן על העיניים לאורך התהליך של טיפול שיניים באמצעות מכשיר הלייזר.הה

בתום הטיפול, המטופל מרגיש רגישות קלה בשיניים, מדובר במצב טבעי והוא חולף תוך פרק זמן קצר.

השינוי התהומי בנראות הפה

כאשר המטופל מביט במראה ורואה את המהפך של נראות השיניים שלו הוא המום. העובדה שהשיניים לבנות לחלוטין יוצרת שינוי משמעותי במראה הכללי של אדם זה. ברוב המקרים המטופלים מקוצים מאד מהשינוי שהם ביצעו ולכן הם ממליצים לא אחת לחבריהם או לקרובי המשפחה שלהם לבצע תהליך זה.

אם אתם מעוניינים להגשים את החלום שלכם בנושא הבהרת שיניים, אנחנו נשמח לסייע לכם.

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin

אולי תאהבו גם

סנטר כפול טיפול

סנטר כפול טיפול

תופעת הסנטר הכפול יוצרת תחושה לא נעימה אצל נשים רבות כיוון שהצוואר נראה נפול והנראות

הרשמה

הירשמו לניולזטר שלנו לקבלת עדכונים

עקבו אחרינו

דילוג לתוכן