תוסף תזונה לנשירת שיער

תוסף תזונה לנשירת שיער

נשירת שיער היא תופעה שמתרחשת באופן תדיר אצל גברים, אט אט רואים קרחת במיקומים שונים על פני הקרקפת. יש גברים שהדבר אינו מפריע להם ואחרים יעדיפו לגלח את השיער שנותר ולהישאר עם קרחת.

אצל נשים הדבר מעט מורכב יותר כי בדרך כלל הן לא מרגישות בנוח להיות עם קרחות קטנות שמבצבצות פה ושם על פני הגולגולת.

פתרונות לנשירת השיער

כל אדם מחפש את הפתרונות שהם הנכונים ביותר עבורו, יש כאלו שיעדיפו לבצע השתלת שיער וכך הם ייהנו משיער שופע תוך כמה חודשים ויש אחרים שיעדיפו להתנסות בשיטות אחרות לפני שיבצעו צעד כמו השתלת שיער.

תוספי תזונה לעצירת נשירת השיער

חברות רפואיות אשר עוסקות בתחום של תוספי תזונה, מייצרות גם תוסף תזונה לנשירת שיער. בתהליך הייצור מאחדים בתוך הקפסולות מרכיבים שאמורים לבצע פעולה משולבת של עצירת נשירת השיער ועידוד הצמיחה המחודשת של זקיקי השיער.

המרכיבים הפופולריים אשר מובילים לתוצאות תוך כמה חודשים הם ביוטין, אבץ, קליפת עץ האורן, גינגו בילובה, וויטמינים כמו וויטמין B וויטמין C וויטמין 3 D, חומצה פולית ועוד.

מחקרים רפואיים

כל יצרן מתווה את דרך הרקיחה של הקפסולות והתכולה שלהן על סמך מחקרים שמתבצע. המערך שלהם מבקש לגלות אילו חומרים יזרזו את הצמיחה המחודשת של השיער, כדי שהנשירה תיפסק וכך לאט לאט שיער חדש יכסה את הקרחות שנוצרו בכמה מקומות.

התוצאות של נטילת תוסף תזונה

כל יצרן ממליץ על אופן הצריכה של המוצר שהוא מייצר. ברוב המקרים ההמלצה היא על קפסולה אחת או שתיים בכל יום. היצרן מעניק הנחיות מפורטות הקשורות למועד נטילת הכדורים, לפני או אחרי הארוחות וגם זמן ההפסקה בין אכילת מוצרים ספציפיים כמו חלב לבין נטילת הקפסולה וזאת לאור נטרול ההשפעות עקב מוצרי מזון מסוימים.

תוסף תזונה לנשירת שיער יוצר עם הזמן איזון תזונתי ובדרך זו הוא משפר את המצב הלא מאוזן שהיה בגוף וגם הוא גרם לפגיעה באיכותו של השיער, נשירתו ועיכוב הצמיחה.

ברוב המקרים לאחר פרק זמן של כחודשיים אפשר לראות פלומות של שיער חדש שמתחיל לצמוח במיקומים שונים על הקרקפת. במקביל לכך גם כמויות השיער שנושרות חוזרות להיות ברמה הנורמטיבית ולא ברמה החריגה.

תוכלו לראות באתר שלנו כמה אופציות של תוסף תזונה לנשירת שיער שעשויים לסייע לכם, סמנו את התוסף הנכון עבורכם כדי לפתור את הבעיה המעיקה.

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin

אולי תאהבו גם

סנטר כפול טיפול

סנטר כפול טיפול

תופעת הסנטר הכפול יוצרת תחושה לא נעימה אצל נשים רבות כיוון שהצוואר נראה נפול והנראות

הרשמה

הירשמו לניולזטר שלנו לקבלת עדכונים

עקבו אחרינו

דילוג לתוכן