לייזר במפשעות

לייזר במפשעות

מכירה את הרגע הזה שהחבר'ה קובעים בספונטניות ללכת לים ואת נזכרת שמצב המפשעות שלך לא מוכן לזה? מכיר את הרגע שיש מצב לאינטימיות כלשהי אבל מצב המפשעות שלך מביך אותך? לכן אנחנו ממליצים על לייזר במפשעות.

למה להסיר שיער במפשעות

נשים וגברים גם יחד מסירים שיער במפשעות ומדווחים כי הם מרגישים נעים יותר. באופן אבולוציוני מטרתו של שיער הערווה הוא להגן עלינו מפני זיהומים, חיידקים ולכלוך אבל בימים שבהם אנחנו לובשים בגדים ויכולים להתקלח כאוות נפשנו, שיער הערווה נהיה מיותר ואפילו מביך. שיער במפשעות יכול להציץ מתוך בגד הים או התחתונים הרומנטיים, לעתים מתפתחות בקטריות ונוצר ריח לא נעים ובכלל תחושה חלקה היא נעימה יותר.

יתרונות טיפול לייזר במפשעות

שיטות הסרת שיער במפשעות כמו גילוח או שעווה במפשעות עלולות לעתים לגרום לגירויים באזור שהוא עדין, לפתח פצעונים לא אסתטיים ובעיקר למנוע את תחושת הספונטניות מאחר שיש צורך שהשיער יגדל עד שאפשר יהיה להסירו שוב. טיפולי לייזר במפשעות מאפשרים שחרור, הם אינם כואבים במיוחד ומחזיקים לאורך זמן רב.

איך זה עובד?

ישנן דוגמאות רבות להסרת שיער מהמפשעות. יש הבוחרים להסיר הכול, יש הבוחרים עד קו מסוים. בכל מקרה שתבחרו השיטה עובדת באמצעות שליחת קרני לייזר המחלישות את זקיקי השערה ומונעות ממנה לחדש צמיחה במהירות עד בכלל. הטיפול מהיר, אינו כואב. מנורת הלייזר מחליקה על העור שנמרח עליו ג'ל קירור ושולחת פולסים של קרני לייזר שכמעט אינן מורגשות. טרום הטיפול מומלץ להימנע מחשיפה לשמש, שימוש בשעווה או כל חומר העלול ליצור גירוי באזור.

היכן עושים לייזר במפשעות

בטיפולי לייזר בכלל, וכשמדובר על אזור רגיש ואינטימי בפרט, יש לבדוק היטב את המכון בו אתם מתכוונים לבצע את טיפולי לייזר במפשעות. חשוב לבדוק כי המכון מורשה לטיפולים מסוג זה, שהמטפל עבר את ההכשרות המתאימות ובעיקר שאתם מרגישים נוח ונעים בחברתו.

אנחנו נשמח להעניק את שירותנו, המלצותינו ולהעמיד לרשותכם צוות מקצועי לייעוץ. קבעו איתנו פגישה, עוד לפני שהחבר'ה מתקשרים עם הזמנה לים.

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin

אולי תאהבו גם

לייזר בגוף

לייזר בגוף

נשים וגם גברים אשר סובלים משיעור או מעוניינים במראה חלק הנחשב לאסתטי יותר, יודעים כי

לייזר במפשעות

לייזר במפשעות

מכירה את הרגע הזה שהחבר'ה קובעים בספונטניות ללכת לים ואת נזכרת שמצב המפשעות שלך לא

הרשמה

הירשמו לניולזטר שלנו לקבלת עדכונים

עקבו אחרינו

דילוג לתוכן