לייזר בגוף

לייזר בגוף

נשים וגם גברים אשר סובלים משיעור או מעוניינים במראה חלק הנחשב לאסתטי יותר, יודעים כי ההתעסקות סביב הסרת שיער יכולה להיות מתישה, כואבת ומעיקה אבל יש לזה פתרון קל ונוח, באמצעות הסרת שיער עם לייזר בגוף, אפשר לשמור על גוף חלק כל הזמן.

נמאס מהשיער

נשים כבר בגיל ההתבגרות וגברים קצת יותר מאוחר, מוצאים את עצמם מתעסקים הרבה עם השיעור שלהם. יש כאלה שמפריע להם שיער הרגליים, יש כאלה שלא יכולים לסבול את מראה הידיים ויש כאלה שהשיעור בגב מפריע להם הכי הרבה. הפתרון של לייזר בגוף מאפשר לשחרר את המועקות האלה, לא להיות תלויים בהסרות המחזיקות מעמד לתקופות קצרות, כואבות ומצריכות המתנה עד שהשערה תצמח.

קרני הלייזר הפתרון המושלם

הסרת שיער בעזרת לייזר בגוף אינה כואבת באופן משמעותי. מטופלים מסוימים יכולים לחוש אי נוחות קלה, עקצוצים, אבל הרוב מדווחים כי הטיפולים נסבלים עד לא מורגשים בכלל. זאת הסיבה שאין מניעה לעשות הסרת שיער עם לייזר בגוף כולו, אך אפשרי בהחלט להתמקד באזור ספציפי אחד.

איך זה עובד?

הסרת שיער עם לייזר בגוף פועל באמצעות קרני לייזר הנשלחות בפולסים על שורש השערה וצורבים אותה כדי להחליש אותה. הטיפול עצמו מתבצע באמצעות מכשיר עם נורות המקרינות את קרני הלייזר. בתחילת הטיפול מורחים ג'ל קירור על גבי העור כדי למנוע צריבות וכוויות ומחליקים את המכשיר על גבי העור.

איפה כדאי לעשות?

האמת שאין פה שאלה של כדאי, אלא חשוב. הסרת שיער בלייזר צריכה להתבצע רק במקומות מורשים. בדקו היטב מהן ההסמכות של המכון בו אתם מבצעים את טיפולי הלייזר, בקשו לראות רישיונות עסק ורישיונות לעסוק בהסרת שיער בלייזר. אל תאמינו לקסמים ויש צורך לבצע סדרה של כמה טיפולים.

אצלנו תמצאו את כל סוגי הסרת שיער בלייזר לגברים ונשים ואיתנו תוכלו להתייעץ עם מומחים, לקבל המלצות, לתאם את הטיפול המתאים לכם ולהגיע מוכנים לקיץ. אנחנו ננחה אתכם בנוגע להתנהגות בשמש, ניתן המלצות לטיפולים המתאימים ונעזור לכם להבין מה מתאים לכם באופן אישי.

אולי תאהבו גם

הרשמה

הירשמו לניולזטר שלנו לקבלת עדכונים

עקבו אחרינו

דילוג לתוכן