הצללת שפתיים

הצללת שפתיים

הצללת שפתיים היא ביצוע כמה פעולות בזו אחר זו שכולן יחד יוצרות הדגשה של השפתיים ותחושה כאילו בוצעה כעת מריחה של אודם באופן מלא.

הפעולות אשר מבוצעות במהלך הצללת שפתיים

הקוסמטיקאית המקצועית שיש לה ניסיון רב בתחום זה של הצללת שפתיים מבצעת עבודה נרחבת ומדויקת. לכן היא בוחנת את מבנה הפנים ובהתאם לכך היא מקבלת החלטות על הפעולות הספציפיות שיש לבצע, כיוון שהן תואמות את הצורך לאישה בעלת מבנה פנים זה.

היא בוחנת את צורת השפה ובודקת אם יש בהן ליקויים שמצריכים תיקון קוסמטי כדי ליצור שלמות של האיברים הללו. כמו כן כדי להתאים לה את הדגשים הנכונים, היא בודקת אם קיימים כתמי עישון ואם כן היא מכסה את הפיגמנט ומטשטשת את הכתמים שנוצרו עקב העישון. כמו כן היא מטשטשת צלקות שנותרו על השפתיים עקב נפילה, או מכל סיבה אחרת. היא גם שואלת את הלקוחה אם היא סובלת ממחלות מסוימות שהשפיעו על השפתיים.

הדגשת שפתיים

כאשר הקוסמטיקאית מבצעת הצללת שפתיים באופן מיומן, הנראות של השפתיים היא כאילו מרחו אותן כעת באודם במראה לובלו והוא נותר על השפתיים כל הזמן ואינו יורד כלל. משך כל טיפול הוא כשעתיים וברוב המקרים יש צורך בשני טיפולים בהפרש של כמה ימים, כדי לבצע את הפעולה באופן מושלם.

הצללת שפתיים היא חלק מההליך של איפור קבוע שמתבצע בעיניים ובשפתיים וזאת כדי שהאישה לא תצטרך בכל פעם להתאפר או לחדש את האיפור שלה כדי להיראות במיטבה. כאשר יש איפור קבוע האישה אינה דואגת ואינה מוטרדת מהנראות שלה. זאת כיוון שברור לה שהיא תמיד נראית מאופרת.

הנושא של הצללת שפתיים מעניק לה ביטחון רב, יש דגש על שפתיים יפהפיות, מעוצבות וצבועות ולכן היא אינה צריכה להתאפר בכל יום כשהיא יוצאת לעבודה, או יוצאת לבלות. כתוצאה מכך אין לה תחושה שהיא לא נראית טוב ולכן היא תמיד רגועה.

מתאים לך? אנחנו לשירותך בנושא הצללת שפתיים. השאירי כאן את הפרטים שלך ונמצא את הטיפול הנכון ביותר עבורך.

מוזמנים לקרוא בנוסף: איפור קבוע שפתיים

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin

אולי תאהבו גם

לייזר בגוף

לייזר בגוף

נשים וגם גברים אשר סובלים משיעור או מעוניינים במראה חלק הנחשב לאסתטי יותר, יודעים כי

לייזר במפשעות

לייזר במפשעות

מכירה את הרגע הזה שהחבר'ה קובעים בספונטניות ללכת לים ואת נזכרת שמצב המפשעות שלך לא

הרשמה

הירשמו לניולזטר שלנו לקבלת עדכונים

עקבו אחרינו

דילוג לתוכן